شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً جهت استفاده بهینه از محصولات و خدمات هانی ورک موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید ورود کاربران به ‏‌سایت هانی ورک و از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط هانی ورک به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و نحوه استفاده از خدمات هانی ورک است. دقت داشته باشید که ثبت سفارش به معنای پذیرفتن کلیه شرایط و قوانین هانی ورک از سوی کاربر است.

قیمت گذاری

در قیمت گذاری کالاهای موجود در هانی ورک  تمام تلاش بر این است تا قیمتها مطابق و یا کمتر از قیمت کالاهای مشابه در بازار باشد و به این ترتیب قیمت‌‏گذاری در هانی ورک بر پایه اصل مشتری مداری و احترام به حقوق خریداراست. قیمت‏‌های ارائه شده برای کالاها در هانی ورک  قیمت‏‌های عمده فروشی بوده که غالباً بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. ولی سعی ما بر این است تا در حد امکان کالاها را با قیمتهای پایین تر از قیمت بازار در هانی ورک  عرضه کنیم .

ثبت سفارشات

امکان ثبت سفارش در هانی ورک در تمام روزهای هفته و به صورت شبانه روزی وجود دارد .کلیه سفارش‌‏های ثبت شده درهانی ورک به وسیله ارسال شناسه سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در نوبت پردازش قرار می‏‌گیرند. هانی ورک در بسته بندی، ارسال و تحویل کلیه سفارشات ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی درهانی ورک به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای هانی ورک محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را خریداری کند.

کاربر می بایست هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم مشخصات را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل نماید. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش خریدار قابل پیگیری نخواهد بود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای هانی ورک محفوظ است. بعد از ثبت تمام سفارشات از طرف تیم پشتیبانی هانی ورک با مشتریان تماس حاصل شده و سفارش به تایید نهایی خریداران می رسد . بدیهی است در صورت عدم تایید و یا عدم موفقیت در تماس با مشتری سفارش کنسل خواهد شد .

..مطابقت محتوای سایت با محصولات

صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در هانی ورک این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند . در عین حال ما سعی داریم تا با نمایش تصاویر حرفه ای ، زیبا و چشم نواز از محصولات ، فضایی شیک و دلنشین برای شما مهیا کنیم تا پروسه ی خرید به کاری لذت بخش و جذاب تبدیل شود .اگر محصول ارائه شده توسط هانی ورک  دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است تنها راه حل، استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه است.