هانی ورک چیست؟

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، روشهای سفارش به کلی دگرگون شده است و جامعه به سمت سفارش اینترنتی محصول سوق پیدا کرده که این موضوع دارای مزیتهایی بسیاری می باشد. امروزه با توجه به شکل گرفتن انواع فروشگاه های اینترنتی در زمینه های مختلف سفارش اینترنتی ، ما بر آن شدیم تا اولین فروشگاه اینترنتی تخصصی محصولات تبلیغاتی و خدماتی را با هدف ارائه محصولاتی با کیفیت و تنها با در نظر گرفتن رضایت کامل مشتری راه اندازی کنیم .
 فکر اولیه راه اندازی محیطی برای سفارش آنلاین انواع پوشاک تبلیغاتی و شرکتی به سالها پیش بر می گردد که به دلیل مهیا نبودن زیرساخت لازم در کشور برای سفارش تولید  این امر مسکوت ماند. پس از مطالعات کارشناسی در مورد خرید اینترنتی  پوشاک مردانه  و همچنین تحلیل بازار فروش اینترنتی این قبیل محصولات ، فروشگاه اینترنتی هانی ورک تاسیس شد.
هانی ورک جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور واعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل سفارش تولید خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به مرحله تولید راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود .
امکان تسویه حساب محصول خریداری شده(در تهران با استفاده از دستگاه POS و در شهرستان ها به صورت نقدی) وجود دارد. همچنین امکان پرداخت به صورت online و با استفاده از کارتهای عضو شبکه شتاب نیز فراهم شده است.
خدمات فروشگاه اینترنتی هانی ورک جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات تولید لباس ، پاسخ به سؤالات در مورد خرید و فروش اینترنتی پوشاک و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از جمله چند خط تلفن، ایمیل، فکس، پیامک و پشتیبانی آنلاین برای خرید آنلاین پوشاک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.
در ضمن وب سایت هانی ورک دارای نماد اعتماد الکترونیکی، از مرکز توسعه و تجارت وزارت بازرگانی می باشد ، تا مشتریان با خیال راحت ، خریدی مطمئن انجام دهند . لوگو در صفحه اصلی سایت قرار دارد.
فروشگاه اینترنتی هانی ورک تنها سایت تخصصی تولید پوشاک تبلیغاتی بدون واسطه  در ایران است که جدیدترین کالاهای مد روز و منحصر به فرد را ارائه می دهد اطلاعات تمامی محصولاتی که در سایت قرار دارد دقیق و کاملا واقعی و بدون بزرگ نمایی میباشد.
راهبرد اصلی مدیران وبسایت اینترنتی هانی ورک از همان ابتدا ایجاد بالاترین مزیت برای مشتریان و تامین رضایت حداکثری آنها بود. آنها موفقیت خود را صرفا در گرو رضایت مشتریان خود از سفارش تولید محصول می دانستند، زیرا مطلع بودند که در دنیای امروز ، با ابزارات ارتباطی پیشرفته و گسترش شبکه های اجتماعی رضایت مشتریان تنها برگ برنده آنها خواهد بود و لذا سعی نمودند بجای صرف بودجه های کلان برای تبلیغات، تمرکز و بودجه خود را صرف تامین حداکثر رضایت مشتریان کنند.
سفارش اینترنتی تولید ، تقسیم بندی مناسب محصولات به قسمت های مختلف، ارسال سریع،راه اندازی فروشگاه اینترنتی  پوشاک با یک وب سایت که امکانات فنی کامل و کاربرپسند برای سادگی استفاده توسط مشتریان دارد ، گونه های ارسال مختلف در خرید اینترنتی محصولات برای انتخاب توسط مشتریان ، خرید تلفنی محصولات ، سیستم هوشمند پیگیری سفارشات خرید آنلاین محصولات در کنار سایر امکانات منحصر به فردی که برای تامین رضایت مشتریان به مرور زمان توسط این فروشگاه اینترنتی ارائه خواهد شد، نشان دهنده رویکردی جدید در وب سایت اینترنتی می باشد.
در حال حاضر وبسایت اینترنتی هانی ورک دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش آنلاین لباس ، تولید تیشرت تبلیغاتی ، برنامه نویسی و ارسال لباس بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.