سفارش تبلیغاتی

ارسال شده توسط hanikar 2017/01/19 0 نظرات

تبلیغات حوزه های مختلف و گسترده ای را در زندگی بشری امروز تحت تاثیر خود قرار داده است و سرتاسر محیط پیرامون ما را  امروزه فراگرفته است کافیست نیم نگاهی به دور و اطراف خود بیاندازید تا مشاهده کنید که شعارهای تبلیغاتی، آرم ها و اقسام برند ها چگونه محیط زندگی ما را احاطه کرده است.

در این میان استفاده از تی شرت و کلاه جزو محصولات تبلیغاتی محسوب می گردد که با ماندگاری بالا و استفاده طولانی مدت نفر  دریافت کننده همراه خواهد بود. چند نکته در انتخاب یک تی شرت مناسب جهت تبلیغات :

  • اولین ایتم که همیشه به ذهن سفارش دهنده می رسد قیمت می باشد! بله قیمت همیشه شرط اصلی هر خرید و فروشی خواهد بود اما باید توجه داشت که قیمت پائین همیشه نسبت مستقیم با کیفیت محصول انتخابی خواهد داشت ، پس توصیه ما به شما این می باشد که قیمت را فدای کیفیت نکنید، شما از تبلیغات خود انتظار نتیجه مطلوب خواهید داشت پس اگر تی شرت شما جنس مناسبی نداشته باشد که شخص استفاده کننده نتواند از آن استفاده درستی نماید پس در نتیجه تبلیغات شما بی نتیجه خواهد ماند.
  • دومین مورد نوع و میزان چاپ شما بر روی تی شرت یا کلاه می باشد ، لطفا از تی شرت بعنوان مجله یا پوستر تبلیغاتی استفاده نفرمائید !!! خود شما هم رغبتی به استفاده از تی شرت با علائم و تبلیغات ناهنجار و غیر استاندارد نخواهید داشت مگر در هنگام نظافت منزل ! پس به اندازه و مفید تبلیغات خود را درج نمائید
  • سومین مورد انتخاب رنگ بندی مناسب و نوع تی شرت می باشد که باتوجه به رنگ سازمان شما می تواند متغییر باشد. یقه دار بودن تی شرت از لحاظ دکمه دار بودن یا گرد بودن، یا هفت بودن بر اساس نوع استفاده شما می تواند متفاوت باشد.
برچسب ها: تیشرت تبلیغاتی