چگونه بهینه و مفید تبلیغات کنیم؟

ارسال شده توسط hanikar 2017/01/22 0 نظرات

 

استفاده از سررسید و تقویم های حکاکی شده را دو ر بریزید. اقلام تبلیغاتی خود را با دقت انتخاب کنید تا منعکس کننده ایده شرکت شما باشند و پاسخگوی نیاز مخاطبان باشند تا هم به جهت افزایش آگاهی از نام تجاری شما و نیز پاسخگوی نیاز مخاطبانتان باشند. حال از خود بپرسید چگونه بهینه و مفید تبلیغات کنیم؟

 

طراحی و  انتخاب برای خرید هدایای تبلیغاتی  بایستی حداقل سه یا چهار ماه در سال اتفاق بیفتد. این برنامه ریزی به کمپین تبلیغاتی موفق شما منجر می شود.

در ابتدا یک فهرست از محصولات تبلیغاتی که فکر می کنید می تواند در ترویج نام شرکت شما کمک کند تهیه کنید. مواردی را انتخاب کنید که کارمندان و مشتریانتان از ان بهره ببرند مانند پوشاک یا کلاه و مطابق سلیقه عموم باشد.

مشتریان خود را در نظر بگیرید. قبل از انتخاب یک آیتم تبلیغاتی، ضروری است که  ماهیت کاربرد آن هدیه تبلیغاتی در نظر گرفته شود. انتخاب یک تیشرت یا پولوشرت مطابق سلیقه عموم است. انتخاب کلاه با لوگوی شرکت برای هر رده سنی هدیه تبلیغاتی مناسبی است.

فراموش نکنید که برای انتخاب هدایای تبلیغاتی بجا به مناسبت زمانی برای توزیع آن دقت کنید. مثلا هنگام مسابقات ورزشی زمانیکه شرکت شما به عنوان حمایتگر مالی آن ورزش فوتبال است بهترین زمان برای ارائه هدایای تبیلغاتی است. میتوانید کاورهای رنگ تیم مورد نظر را تهیه و به مشتریان هدیه دهید. و یا کلاه با لوگو خودتان و تیم ورزشی مورد حمایتتان را در روز ماسبقه  تهیه کنید و هدیه دهید. هزینه تهیه کاور و یا کلاه بسیار پایین می باشد بنابراین شما می توانید تعداد بسیار زیادی از این هدایای تبلیغاتی تهیه و توزیع کنید.

در ابتدا تصمیم بگیرید که در پیشبرد  تبلیغات خودتان چه چیزی بر روی لباس و یا کلاه یا کاور حک شود. این می تواند آرم، شعار، خط تگ و یا نام شرکت شما بطور ساده باشد. طرح مورد نظر می تواند گلدوزی یا چاپ باشد. فراموش نکنید که برای چاپ اطلاعات تماس خود را مانند شماره تماس و یا نام وب سایت خود را در محصولات تبلیغاتی بگنجانید. این روش  شانس تماس افراد  را  برای دستیابی به محصولاتتان  افزایش می دهد.

haniwork.com